Патенти

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" є одним з найбільших виробників транспортних засобів в Україні. Наявність науково-технічного потенціалу, здатного реалізовувати власні конструкторські розробки, дозволяє постійно вдосконалювати виробництво у відповідності з новими науковими досягненнями, що гарантує відповідність продукції вітчизняним і міжнародним стандартам.

Однією з головних проблем підприємства є перетворення потенційних можливостей інтелектуальної власності в реальні інструменти економічного розвитку і способи підвищення життєвого рівня. Використання інтелектуальної власності дає відчутні переваги в сучасному бурхливому житті, дозволяє перевершити конкурентів, утвердитися на внутрішньому ринку і завоювати успіх на зовнішніх.

Практичне застосування творчих можливостей своїх працівників є фундаментальним чинником розвитку виробництва на ПАТ «КВБЗ».

Практично всі вироби, що випускаються ПАТ «КВБЗ» є патентоспроможними. Підприємство дбає про забезпечення патентної чистоти проектно-конструкторських розробок і продукції, що випускається, а також про своєчасну реєстрацію та правову охорону об'єктів промислової власності (винаходів, корисних моделей, промислових зразків) в патентних відомствах України та Російської Федерації.