Послуги з металообробки

Контактна особа:

Ястребов Дмитро Дмитрович
Вед. фахівець Торгової Фірми ПАТ "КВБЗ"

Моб:         +38 097-485-34-04;
+38 050-168-93-94
Тел:          +38 (0536)769-848
Факс:       +38 (0536)769-474
E-mail:      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  • Виконання фрезерних, свердлильних, розточувальних операцій у різних литих і зварних корпусних деталях (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також в інших габаритних металоконструкціях масою до 20т, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (у т. ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашинобудівні та будівельні конструкції і т.д.).
  • Лазерне різання листового металу.
  • Гаряча навивка циліндричних пружин стиснення.
  • Виготовлення деталей з листових (до 6 мм) матеріалів методом пробивки, розрізання, вирубки, висічки, надрізки, проколів, штампування.
  • Згинання труб.
  • Термообробка великогабаритних деталей і зварних конструкцій

СПИСОК ОБЛАДНАННЯ

 

Багатоцільовий фрезерно-розточувальний верстат мод. FR-10.000, з системою ЧПК HEIDENHAIN ITNC-530 «SORALUCE»

Верстат призначений для виконання фрезерних, свердлильних, розточувальних операцій у різних литих і зварних корпусних деталях (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також в інших габаритних металоконструкціях масою до 20т, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т.ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашино-будівні та будівельні конструкції і т.д.).

Може працювати за маятниковою схемою з організацією на столі двох робочих зон обробки, розділених захисним екраном, що здійснено, в даний час для обробки рам візків вагонів. На двох позиціях встановлені спеціальні базові косинці з гідравлічною системою фіксації. Рама попередньо базується і закріплюється на пристосуванні-супутнику поза верстатом, а потім встановлюється на косинець.
Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трирозмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). Для корекції «0» при відпрацюванні програми виконується автоматичний замір розташування деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних. Похибка інструменту вимірюється лазерним безконтактним зондом, виконуючим перевірку по довжині, діаметру і формі поверхонь. Дані також використовуються для корекції програми при обробці деталей на верстаті.
Верстат складається з нерухомої плити (столу) з розміром робочої поверхні 11000х2500 мм з тавровими пазами (28Н12 по DIN650) і поздовжньо-рухомої колони з траверсою, що переміщується вертикально, встановлених на різні фундаменти, з розташованим між ними стружкозбиральним конвеєром. Допустиме навантаження на поверхню столу: 15т / м2. Всі направляючі верстата прецизійні роликові, застосовані шаро-гвинтові тягові пари і мають автоматичну контрольовану змазку. Для зручності огляду зони обробки кабіна оператора має гідравлічний підйомник. Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8 бар з системою збору та очищення.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трикоординатну обробку:

Поздовжнє переміщення колони 10000 мм
Вертикальне переміщення траверси по колоні 3600 мм
Поперечний виліт траверси 1600 мм

Верстат забезпечує наступні параметри точності:

Повторюваність до 2000 мм – 0,015 мм
за кожні додаткові 1000 мм – 0,005 мм
Позиціонування до до 2000 мм – 0,020 мм,
за кожні додаткові 1000 мм - 0,003 мм

 

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання: прямій і під кутом в 45 °, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції (через 2,5 °), керованих ЧПК, і має: систему подачі охолоджуючої рідини безпосередньо через шпіндель, автоматичний обдув посадкового конуса при зміні інструменту стисненим повітрям (для очищення), а також можливість автоматичної заміни в процесі обробки з установкою в спеціальну стійку.

Максимальна потужність, яка передається головкою 30 кВт
Максимальна частота обертання 3000 об/мин

Для автоматичної заміни в стійці знаходиться фіксована головка, призначена для глибоких і високоточних операцій розточування тільки в поперечному напрямку руху траверси (уздовж осі шпинделя). Головка має кероване позиціювання через кожен 1 ° для роботи з наявною в інструментальному магазині малої кутової головки.

Довжина головки 570 мм
Діаметр головки 200 мм

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125 мм).

Багатоцільові фрезерно-розточувальні верстати з ЧПК моделі FL-5.000

ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ

Багатоцільові фрезерно-розточувальні верстати з ЧПК моделі FL-5.000 призначені для виконання операцій фрезерування, розточування, свердління, нарізння різьби і т.п. при обробці різних литих і зварних корпусних деталей (станини, траверси, картери, редуктори і т.д), а також інших металоконструкцій і деталей, де потрібне точне взаємне розташування різних поверхонь (в т.ч. криволінійних) в різних площинах (штампи, пресформи, загальномашинобудівні і будівельні конструкції і т.д.). На верстатах можна обробляти деталі типу рам візків рухомого складу: вагонів метро, пасажирських вагонів, локомотивів, корпусні деталі металорізальних верстатів, пресів масою до 30т, деталі кар'єрних машин (бульдозерів, екскаваторів), підйомно-транспортних машин (поетажних і тунельних ескалаторів) та ін.

Цільовими клієнтами для розміщення замовлень на ПАТ «КВБЗ» можуть виступати підприємства загальномашинобудівної галузі різних сфер діяльності: важкого машинобудування, харчової промисловості, сільського господарства, енергетики, тракторобудування, транспортного машинобудування, верстатобудування та ін.

СПИСОК ОБЛАДНАННЯ

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ВЕРСТАТА

Багатоцільовий фрезерно-розточувальий верстат з ЧПК моделі FL-5.000 (зі столом3х3м) обладнаний автоматичною головкою H200SP,що індексується, автоматичним пристроєм заміни інструменту, поворотно-рухомим столом і системою ЧПК HEIDENHAIN ITNC 530 HSCI.

Конструкція верстата виготовлена в основному з перлітного чавуну. Конструкція цього верстата була визначена аналізом, заснованим на "Методі кінцевих елементів" (МСЕ) моделювання. В результаті застосування цього методу спільно з вибором найбільш відповідних для виготовлення матеріалів оптимізують: жорсткість, поглинання вібрацій, забезпечуючи повну механічну стійкість.

Система лінійних направляючих з рециркуляційними циліндричними роликами в кожній осі, гарантує високу стійкість і високу точність. Кожна лінійна направляюча складається з декількох ковзних супортів, обладнаних чотирма перпендикулярними каналами рециркуляції і циліндричними роликами, які переміщуються по відшліфованій високозагартованій і високоточній направляючій.

Переміщення системи в поздовжньої осі здійснюється за допомогою двох серводвигунів, двох коробок передач і двох шарово-гвинтових пар. Система рейкових передач захищена за допомогою металевого телескопічного кожуха і обладнана автоматичною централізованою системою змащення.

Висока точність і ефективність роботи можлива завдяки двигуну з високим крутним моментом прямого приводу шпінделя, який також гарантує низький рівень виділення тепла, зниження шуму і не вимагає обслуговування.

Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трирозмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). При відпрацюванні програми виконується автоматичне визначення положення деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних.

Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8 бар з системою збору та очищення.

Верстат складається з поздовжньо-рухомої колони з траверсою, яка вертикально переміщується і поворотно-рухомого столу, з розташованим між ними стружкозбиральним конвеєром.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трьох координатну обробку:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Програмоване переміщення

Поздовжній хід

5 000 мм

Вертикальний хід

2 200 мм

Поперечний хід

1 300 мм

Точність переміщень

Поздовжній хід

0,018 мм

Вертикальний хід

0,015 мм

Поперечний хід

0,0126 мм

Повторюваність позиціювання

Поздовжній хід

0,016 мм

Вертикальний хід

0,012 мм

Поперечний хід

0,0105мм

 

Приблизна вага верстата

33 750 кг

Маса оброблюваних деталей

до 20 000 кг

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання - прямій і під кутом в 45º, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції (через 2,5º). Кожне позиціонування керується електромеханічною системою. Затиск і розжим здійснюється гідравлікою. У головці змонтовані автоматичні пристрої затиску (механічне) і розжиму (гідравлічне) інструменту. Передача потужності здійснюється через спіральні зубці конічних зубчастих передач. Ця система змащується сумішшю повітря і масла, таким чином, знижуючи виділення тепла під час роботи.

Горизонтальний поворотно-рухомий стіл здійснює переміщення на 1 000мм. Має Т-образні пази шириною 28 мм і центральний отвір діаметром 100мм.

Максимальна вантажопідйомність столу (по центру стола): 30.000 кг. Розміри поверхні столу: 3.000 х 3.000 мм.

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125мм). Процес заміни інструменту може здійснюватися автоматично в двох різних положеннях фрезерної головки.

З обох сторін робочої області верстата, встановлено сітчасту огорожу висотою 1.600 мм. Нижня область цієї огорожі відкрита до висоти 300 мм. Також встановлені двоє дверей доступу з відкриттям назовні. Одна з цих дверей знаходиться на лівій стороні машини (з боку кабіни оператора), а інша з правого боку. Ліві двері оснащені кнопкою блокування і сигнальною лампою. У правих дверей є один пристрій блокування без кнопки. Робоча зона верстата має захисну огорожу і складається з двох бічних стаціонарних екранів з фотоелементами.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС ВЕРСТАТА

Багатоцільовий фрезерно-розточувальний центр з ЧПК моделі FL-5000 (з роз міром столу 1,5х5м) обладнаний автоматичною індексованою головою H200SP, автоматичним пристроєм зміни інструменту, поворотним столом і системою ЧПК HEIDENHAIN ІTNC 530 HSCI.

Конструкція верстата виготовляється в основному з перлітного чавуну. Конструкція цього верстата була визначена аналізом, заснованим на «Методі кінцевих елементів" (МСЕ) моделювання. В результаті застосування цього методу спільно з вибором найбільш відповідних для виготовлення матеріалів оптимізують: жорсткість, поглинання вібрацій, забезпечуючи повну механічну стійкість.

Верстат може працювати за маятниковою схемою з організацією двох робочих зон.

Система лінійних направляючих з рециркуляційними циліндричними роликами в кожній осі, гарантує високу стійкість і високу точність. Кожна лінійна направляюча складається з декількох ковзних супортів обладнаних чотирма перпендикулярними каналами рециркуляції і циліндричними роликами, які переміщаються по відшліфованій, високо загартованій та високоточнійї направляючій.

Переміщення системи в поздовжній осі здійснюється за допомогою двох серводвигунів, двох коробок передач і двох шарово-гвинтових пар. Система рейкових передач захищена за допомогою металевого телескопічного кожуха і обладнана автоматичною централізованою системою змащення.

Висока точність і ефективність роботи можлива завдяки мотору з високим крутним моментом, прямого приводу шпінделя, який також гарантує низький рівень виділення тепла, зниження шуму і не вимагає обслуговування.

Для забезпечення якості, стабільності і точності обробки на верстаті реалізована функція трироазмірної корекції положення інструменту (з причини теплового розширення головки, прогину при вильоті траверси). При відпрацюванні програми, виконується автоматичне визначення положення деталі перед обробкою спеціальним контактним зондом з радіохвильовою передачею даних.

Для зручності огляду зони обробки кабіна оператора має гідравлічний підйомник. Станція подачі МОР забезпечує високий і низький тиск 3 і 8бар з системою збору та очистки.

Верстат складається з поздовжньо-рухомої колони з траверсою, яка вертикально переміщується, , поворотного столу і горизонтальної підлогової плити. Між колоною і поворотним столом з нерухомою плитою розташований стружкозбиральний конвеєр.

Колона верстата і розташована на ній траверса забезпечують трикоординатну обробку:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Програмоване переміщення

Поздовжній хід

5 000 мм

Вертикальний хід

2 200 мм

Поперечний хід

1 300 мм

Точність переміщень

Поздовжній хід

0,018 мм

Вертикальний хід

0,015 мм

Поперечний хід

0,0126 мм

Повторюваність позиціювання

Поздовжній хід

0,016 мм

Вертикальний хід

0,012 мм

Поперечний хід

0,0105мм

 

Приблизна вага верстата

33 750 кг

Маса оброблюваних деталей

до 20 000 кг

На траверсі верстата встановлена автоматична поворотна ділильна (дискретна) головка з двома осями обертання - прямій і під кутом в 45º, що забезпечує на 360 ° - 144 фіксовані позиції(через 2,5º). Кожне позиціонування керується електромеханічною системою, затиск і розжим здійснюється гідравлікою. У голоці змонтовані автоматичні пристрої затиску (механічне) і розжиму (гідравлічне) інструменту. Передача потужності здійснюється через спіральні зубці конічних зубчастих передач. Ця система змащується сумішшю повітря і масла, таким чином, знижуючи виділення тепла під час роботи.

Горизонтальний поворотний стіл має Т-образні пази шириною 28 мм і центральний отвір діаметром 100мм.

Максимальна вантажопідйомність столу (по центру столу): 5.000 кг. Розміри поверхні столу: 1.000 х 1.000 мм.

Горизонтальна підлогова плита виготовлена зі спеціального сплаву чавуну і сталі, має поздовжні Т-образні пази (шириною 28 мм) з відстанню між ними 250 мм .. Максимальна вантажопідйомність 15.000 кг. Розміри плити: 5.000 х 1.5000 х 300 мм.

На верстаті встановлений магазин на 40 одиниць інструмента (з можливою максимальною довжиною до 400мм і діаметром 125мм). Процес заміни інструменту може здійснюватися автоматично в двох різних положеннях фрезерної головки.

З обох сторін робочої області верстата, встановлений сітчаста огорожа висотою 1.600 мм. Нижня частина цієї огорожі відкрита до висоти 300 мм. Також встановлені двоє дверей доступу з відкриттям назовні. Одна з цих дверей знаходиться на лівій стороні машини (з боку кабіни оператора), а інша з правого боку. Ліві двері оснащені кнопкою блокування і сигнальною лампою. У правих дверей є один пристрій блокування без кнопки. Робоча зона верстата має захисну огорожу, що складається з двох бічних стаціонарних екранів з фотоелементами.

 


Последнее изменение Вівторок, 24 листопада 2015 09:16