Telegka 68-7115 prezentacia 1На початку лютого на КВБЗ приїздила група провідних фахівців філії ПАТ «Укрзалізниця» «Пасажирська компанія», її пасажирських депо з усієї України — представники служб технічного обслуговування компанії з Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Ковеля, Синельникового, Гребінки, Кременчука . Ідея провести такий захід була спільною: ПАТ «КВБЗ» і «Пасажирська компанія» домовилися про зустріч заздалегідь.

Вона мала конкретну мету: презентація нової розробки наших конструкторів – візка для пасажирських вагонів моделі 68-7115. Розрахований на рух зі швидкістю 160 км/год він має безколискову конструкцію, обладнаний дисковою гальмівною системою з протиюзним пристроєм та гідравлічними гасниками коливань двосторонньої дії і має термін служби 40 років. Візок успішно пройшов всі необхідні випробування і у квітні 2017 року міжвідомча комісія дозволила його випуск.

God vagonov transf 1Рівно рік тому перші пасажирські купейні вагони з меблями, що трансформуються, створені польотом інженерної думки і умілими руками фахівців КВБЗ, вийшли на маршрут Київ – Івано-Франківськ. Про це масово писали практично всі видання, знімали новинні телесюжети.

Укрзалізниця тоді вперше замовила у Крюківського вагонобудівного такі вагони з незвичним інтер’єром. Скільки списів було зламано перш ніж наші фахівці переконали залізничників, що нова розробка нашого підприємства має певні переваги над звичайними купейними вагонами. І ось минув вже цілий рік з початку експлуатації цієї пасажирської техніки на УЗ. Можна вже робити деякі висновки. Залізничники підбили підсумки та на офіційному сайті відомства винесли свій вердикт — це було вдале рішення і вигідна покупка.

Tarpan v KrutahШвидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїзд «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу 16 січня поточного року здійснив дослідну поїздку за маршрутом Дарниця (Київ) - Крути (Чернігівська область). Електропоїзд вийшов з Києва об 11-30 і успішно прибув на станцію Крути об 13-05 згідно з установленим графіком руху. Затим проїхав у зворотному напрямку.

Як повідомив нам директор з якості ПАТ «КВБЗ» Тарас Беценко, у складі команди поїзда були представники департаменту електрифікації та електропостачання ПАТ «Укрзалізниця», філії УЗ «Українська залізнична швидкісна компанія», Київського сервісного центру, що входить до складу сервісної служби КВБЗ. Вони слідкували за роботою систем електропоїзда, що працювали у штатному режимі.

KVSZ N G 2018 1Шановні вагонобудівники, колеги, друзі! Через кілька днів настане новий, 2018 рік. Період, коли нам із вами належить зробити вибір і визначитися: як ми житимемо далі, на що сподіватимемося, чого будемо прагнути.

Мабуть, у багатьох із нас є той образ, з яким асоціюється наш Крюківський вагонобудівний завод. Він наче дім, у якому в пошані живуть ветерани, трудяться і розбудовують його представники працездатного, професійно освіченого середнього покоління, дорослішає і набирається досвіду молодь. Підприємство, де ми працюємо щодня багато років, - наш спільний дім, який тільки ми самі можемо наповнити достатком і щастям.

Kontrakt s UZ vipolnen 1ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» успішно виконав найбільший за останні роки контракт на виготовлення для Укрзалізниці пасажирських вагонів. 38 купейних пасажирських вагонів моделі 61-779, 11 з яких купейні вагони з меблями, що трансформуються, передані замовнику відповідно до договору 2017 року. Останні три вагони з контрактної партії вирушили до харківського відділення Пасажирської компанії – філії УЗ.

Yolka KVSZ 122 грудня засяяла вогнями головна новорічна ялинка Крюківського вагонобудівного заводу. На майданчику біля східної прохідної підприємства з цієї нагоди відбулося велике театралізоване свято, в якому взяли участь керівники та працівники КВБЗ, мешканці мікрорайону. Ну і, звичайно, артисти заводського палацу культури, казкові герої.

Починаючи з 2006 року, коли було здано в експлуатацію архітектурний комплекс біля заводу, це місце стало популярним не тільки у заводчан, а й багатьох кременчужан. Воно по праву визнано одним із найстильніших і найгарніших куточків Кременчука. Виросли чудові вічнозелені декоративні хвойні дерева, які й так гарні у будь-яку пору року. А в новорічному оздобленні, у сяйві ілюмінації нагадують казковий диво-ліс.

Прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу уповноважена повідомити, що Укрзалізниця поки що не купила вагони міжнародного класу габариту RIC виробництва КВБЗ. І відповідно вони не увійшли до складу поїзда Київ – Відень.

Із 10 грудня УЗ запустила потяг за маршрутом Київ – Відень. На жаль, 11 грудня на шляху з Відня до Києва сталася НП, був ураган, обірвало дроти. Про це пасажирка поїзда Марина Ісмаїлова розповіла на своїй сторінці у Фейсбук.

У ТОВ «Інструментальний завод», що входить до складу акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод», реалізовано черговий новий проект. Тут на замовлення міської влади Кременчука спроектували і виготовили мобільний пункт обігріву, в якому ті, хто потребує допомоги у зимову холоднечу зможуть зігрітися, випити склянку гарячого чаю, трохи відпочити. Встановлять його в районі торгового центру «Амстор», поблизу зупинки «Залізничний вокзал».