DPKr proshel pollimona km 1Уже 500 тисяч кілометрів залишив за бортом дизель-поїзд ДПКр-2-001, створений на Крюківському вагонобудівному заводі. За інформацією Львівської залізниці за час роботи з жовтня 2015 року він перевіз понад 220 тисяч пасажирів. Отримавши категорію «Регіональний експрес» тридцять місяців тому, поїзд вийшов у свій перший комерційний рейс за маршрутом Львів–Чернівці. Потім були й інші напрямки – Львів–Ковель, Львів–Івано-Франківськ, але маршрут на Чернівці так і залишився основним.

Chistiy Shlyah shosse 1Лише за три дні роботи підмітально-прибиральної машини «Чистий шлях-шосе», спроектованої й виготовленої спеціалістами та робітниками Крюківського вагонобудівного заводу, вивезено вісім вантажівок зібраних нею пилу та піску, що накопичилися на заводських дорогах протягом зими. Дана техніка, оснащена системою зрошення дорожнього покриття й двома бічними та центральною щітками, успішно впоралася зі стартовим прибиранням доріг і завантаженням змету.

Дві такі машини Кременчук придбав для комунального підприємства КАТП-1628 й вони вже більше року дбають про чистоту на міських вулиць. Третя ППМ «Чистий шлях-шосе» чекає на свого покупця. А ще одну з виготовлених на підприємстві машин, було вирішено залишити на заводы для власних потреб. По-перше, задля того, щоб прибирати заводські автошляхи, а по-друге, щоб мати можливість у будь-який час демонструвати можливості цієї техніки потенційним покупцям.

Park april 112 квітня на території комунального підприємства «Парк Крюківський» було багатолюдно й гамірно. Для великого весняного прибирання парку на підмогу штатним працівникам прибула заводська молодь та учні навчальних закладів району. До молодих вагонобудівників у добрій справі приєдналися й депутати міської ради, працівники заводу Валентина Головко, Олександр Плескун, Сергій Мельник. Усі гуртом взялися прибирати парк від торішнього листя та сухого гілля.

На відведеній для прибирання ділянці тридцятеро молодих трудівників КВБЗ працювали завзято й сумлінно. Процес приносив задоволення всім. По-перше – здорово разом працювати на свіжому повітрі у молодій енергійній команді колег, по-друге – весняне прибирання парку означає, що все, нарешті, вже точно кінець зимі, яка цього року щось загостювалася, і по-третє – є усвідомлення того, що ти учасник суспільнокорисної, екологічній акції на благо всієї громади – тож піднесений настрій гарантовано.

Rakovka AprilВидно саме таку перспективу на найближчі півроку підготували мешканцям Раківки міський голова Кременчука Віталій Малецький зі своєю командою та підпорядковане їм КП «Теплоенерго». Адже комунальне підприємство вперто не виконує свої зобов’язання щодо сплати заборгованості перед ПАТ «КВБЗ» за спожитий теплоносій.

Як повідомив нам головний енергетик Олег Константинов, станом на перше квітня поточного року Теплоенерго заборгувало ПАТ «КВБЗ» близько 40 млн грн. Це у свою чергу спричинило виникнення у КВБЗ боргу перед НАК «Нафтогаз України». Наслідок цього ланцюжка – ліміти на газ для підігріву води з 10.00 10.04.2018 року не виділено. 10 квітня завершено опалювальний сезон у місті, вимкнули опалення – зникла й гаряча вода в будинках із централізованим гарячим водопостачанням на Раківці. Немає грошей - немає газу, а, відповідно, немає можливості забезпечити жителів мікрорайону гарячою водою.

Тому ще раз хочемо наголосити: провини ТЕЦ КВБЗ в тому, що Раківка сьогодні залишилася без гарячої води - немає. І так, борги потрібно повертати. Від цього виграють усі. Перш за все жителі міста.

Низка засобів масової інформації посилаючись на прес-службу Укрзалізниці, поширили наступну інформацію: «У зв’язку з необхідністю проведення планового капітального ремонту дизель-поїзда ДПКР-2, 29 та 30 березня цього року не курсуватиме поїзд НР №702/701 сполученням Львів–Чернівці–Львів».

Вважаємо за необхідне уточнити: мова йде не про капітальний ремонт дизель-поїзда, а про поточний ремонт його дизель-генераторних установок.

8 03 18 2Жоден чоловік, який працює в акціонерному товаристві «Крюківський вагонобудівний завод», не стане заперечувати, що підприємство не було б таким успішним і відомим, якби тут не працювало стільки талановитих, красивих і розумних жінок.

Понад 2350 представниць прекрасної статі гідно справляються зі своїми службовими обов’язками, успішно виконують поставлені завдання, підходять до справи творчо і натхненно.

Тож щороку, щоб ще раз підкреслити значимість роботи жінок на підприємстві, до 8 Березня в ПАТ «КВБЗ» виходить наказ-постанова про заохочення представниць трудового колективу акціонерного товариства за багатолітню бездоганну працю та активну життєву позицію.

Koldogovor 2018 127 лютого у заводському палаці культури відбулася конференція трудового колективу ПАТ «КВБЗ», на якій обговорено виконання колективного договору за 2017 рік та його проекту на 2018-ий. Перед делегатами конференції із доповідями виступили голова правління Анатолій Шабала та голова профкому Віталій Хилобоченко.

Голова правління Анатолій Шабала, виступаючи перед делегатами конференції трудових колективів зробив важливу і приємну для всіх заяву: наглядовою радою прийнято рішення про виплату винагороди за підсумками року – «тринадцятої зарплати». Таке повідомлення присутні зустріли оплесками.

MPLT KP 122 лютого після першого планового капітального ремонту з Крюківського вагонобудівного заводу до Києва було відправлено міжрегіональний швидкісний поїзд локомотивної тяги підвищеної комфортності, до складу якого зараз входять 5 вагонів.

У перший рейс з пасажирами міжрегіональноий швидкісний поїзд локомотивної тяги, що складався з 9 вагонів, вирушилв 2 квітня 2012 року за маршрутом Київ-Харків. Саме цей вітчизняний потяг відкрив еру міжрегіональних швидкісних перевезень на Укрзалізниці до виходу на залізницю корейських Хюндаїв і за два місяці до початку Євро-2012.