ПАТ "КВБЗ" проводить конкурс на "Придбання сітьового обладнання та роботи з його налаштування" на тендерній площадці Smarttender.

Номер тендера на площадці: 1562003

Додаткова інформація знаходиться в тендерній документації та має доступ через тендерную площадку.

«Є два питання, яким я приділяю найбільше уваги: збереження колективу та стратегічний розвиток підприємства»
Володимир Приходько
 
 
14 жовтня голова наглядової ради-президент ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько відзначає ювілейну дату. Протягом усього свого життя і трудової діяльності він не просто проходив становлення як людина, зростав як висококласний спеціаліст, а й піднімався службовими сходинками. Працював токарем, конструктором, заступником начальника цеху, головним інженером підприємства, директором науково-дослідного інституту. І ось уже скоро 30 років як Володимир Іванович очолює Крюківський вагонобудівний завод.

Два роки тому парк пасажирського моторвагонного рухомого складу регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» поповнився дизель-поїздом ДПКр-2-001 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. 5 жовтня 2015-ого він почав регулярні рейси за маршрутом Львів – Чернівці та отримав найменування денного швидкісного поїзда категорії «Регіональний експрес».

ПАТ «КВБЗ» повідомляє, що «23» жовтня 2017 р. о 14 годин у приміщенні Відділу кадрів (зал засідань) за адресою: м. Кременчук, вул. Івана Приходька, 139, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо встановлення для ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» тарифу на виробництво теплової енергії.

Зауваження та пропозиції по суті питання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Кременчук, вул. Івана Приходька, 139.

Зауваження та пропозиції приймаються з 04.10.2017 р. по 17.10.2017 р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані.

У вересні Крюківський вагонобудівний завод продовжував поставляти Укрзалізниці купейні вагони згідно з контрактом. 13 новеньких пасажирських вагонів, зокрема і купейних з меблями, що трансформуються, після суворого комісійного приймання у серпні-вересні були відправлені замовнику. Вагони витримали цілий комплекс випробувань, в тому числі і пробігових, які проходили на ділянках Південної залізниці. Нові пасажирські вагони КВБЗ стали комфортнішими та зручнішими не лише для пасажирів, а й для спеціалістів експлуатаційних служб залізничного відомства.

Увечері 22 вересня біля Палацу культури ім. І.Ф.Котлова гамірно та велелюдно. Представники усіх заводських підрозділів зібралися, щоб разом відзначити професійне свято. Загальний настрій громади – піднесений. Тут зустрічаються і колишні колеги, друзі,тож звідусіль лунають вітання та сердечні побажання.

У рамках святкування Дня міста Кременчука на одній з центральних площ 23 і 24 вересня було організовано виставку спеціальної комунальної техніки. Родзинка в тому, що цю техніку створили і виготовляють на машинобудівних підприємствах нашого міста.

22 вересня на сцені Палацу культури ім. І.Ф. Котлова ПАТ «КВБЗ» выдбулася урочиста церемонія спецпогашення поштової марки № 1591 «Електропоїзд ЕКр1« Тарпан» із серії «Краса і велич України. Полтавська область». Серію випустили до 80-річчя Полтавської області. Спецпогашення тривало одночасно у Києві, Полтаві і на заводській сцені.

Шановні вагонобудівники, ветерани підприємства, колеги!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом — Днем машинобудівника.

Ви всі бачите і знаєте: нам, вітчизняним машинобудівникам, нашій галузі - важкого транспортного машинобудування живеться сьогодні непросто. Продовжується затяжна складна економічна ситуація через втрату традиційних ринків і недостатній розвиток внутрішнього. Але Крюківський вагонобудівний завод, дотримуючись своїх давніх стратегічних принципів щодо розширення географії продажів і ринків збуту, залишається одним із провідних підприємств вітчизняного вагонобудування.