Вівторок, 26 вересня 2017 12:13

День машинобудівника – свято, що об’єднує та надихає

Увечері 22 вересня біля Палацу культури ім. І.Ф.Котлова гамірно та велелюдно. Представники усіх заводських підрозділів зібралися, щоб разом відзначити професійне свято. Загальний настрій громади – піднесений. Тут зустрічаються і колишні колеги, друзі,тож звідусіль лунають вітання та сердечні побажання.

Приємно бачити по-святковому оформлене фойє, де діє декілька виставок. Не було відбою від бажаючих помилуватися експонатами у жовтогарячих тонах, підготовлених колективами підприємства, під назвою «Чудо-витвори природи», а також експозицією автентичних вишиванок «Із бабусиної скрині», що виготовлені ще на початку двадцятого століття. А ще оглянути фотовиставку «Яскраві миттєвості з життя мого колективу» та залишити на дереві побажань власні висловлювання про те, що мріється. Приємним сюрпризом для гостей урочистого вечора став святково оформлений стенд із світлинами продукції товариства та логотипом – зона для фотографування. Знімки на згадку поповнять і особисті фотоальбоми, і літописи підрозділів.

Програма, присвячена професійному святу, розпочинається з виконання гімну вагонобудівників.

Далі вітальна промова президента ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька:

«Дякую всьому заводському колективу за роботу. Із нагоди нашого професійного свята бажаю всім здоров'я, миру, удачі. Нам вдалося довести, що ми справжні машинобудівники транспортного машинобудування і можемо виготовити все, що пов'язано з наземним транспортом.

Упевнений, ми подолаємо всі негаразди і згуртованими зустрінемо 150-річчя підприємства. Зможемо виявити найкращі риси вагонобудівників: талант, уміння, результат».

Настала черга вітальної естафети. Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради заводчан нагородив заступник голови ОДА Олег Пругло, грамотами міської ради – голова міста Віталій Малецький. Голова правління ПАТ «КВБЗ» Анатолій Шабала та голова профспілкового комітету Віталій Хилобоченко вручили групі вагонобудівників сертифікати на придбання цінних подарунків. Під щирі оплески глядачів один за одним виходили заводчани на сцену, отримавши нагороду, квіти шикувалися півколом на другому плані, щоб затим сфотографуватися на згадку. Піднесені, неповторні миттєвості!

Запам’ятаються вагонобудівникам і слова промов, що лунали цього вечора зі сцени.

Анатолій Шабала: «Заводський колектив готовий до вирішення будь-яких завдань. Головне – забезпечити ритмічну завантаженість підприємства замовленнями. Є всі передумови, щоб у поточному році колектив спрацював у рамках контрольних цифр. У майбутнє дивимося з оптимізмом».

Віталій Малецький: «Ми намагаємося робити все, щоб Раківку, Крюків не вважали околицями міста. Таку пораду ми отримали від президента товариства Володимира Приходька. І сьогодні ви бачите, що триває ремонт доріг, парку «Крюківський», облаштовуємо дитячі майданчики тощо. Не дають забути про Правобережжя і представники вагонобудівного в міській раді та її виконавчому комітеті: Олександр Плескун, Сергій Мельник, Валентина Головко, Анатолій Шабала.

Підприємство працює – і у виграші всі: і містяни, і заводчани. У вас широке вікно можливостей: і залізнична, і комунальна техніка, і контейнерна продукція. Нових вам замовлень та процвітання!»

Святковий концерт був тривалим, насиченим, різноманітним, захоплюючим. Зі сцени виступали творчі колективу заводського палацу культури, запрошені колективи міста, порадували своїми голосами солісти: наш котловський Олександр Яровий, солістка міського народного ансамблю «Славутич» Лариса Баглаєнко, солістка Полтавської філармонії Лариса Борисенко.

Радували прихильників народний ансамбль ветеранів сцени «Чисті джерела», зразковий колектив сучасного танцю «Нон-Стоп», танцювальний клуб «Айстра», циркова студія «Вояж», зразкова вокальна студія «Енжелс», ансамбль класичного танцю «Ніжність», народний ансамбль «Елегія», у складі яких виступають заводчани, їх діти, онуки. Тому такі номери завжди приймають тепло, проводжають щирими оплесками.

Кілька цікавинок внесли свою особливу нотку у загальну канву святкового вечора: усім прийшовся довподоби фільм про завод, створений Віктором Семеновим, усім запам’ятався прапор підприємства на всю ширину сцени, що був основним фоном для урочистого дійства. Гарно виглядав банер «Заводська прохідна», який ми вже знаємо, але цього разу він був поданий особилвим чином. Гарно, у сучасному корпоративному стилі!

Пригощав колективи цього дня, як і завжди, комбінат громадського харчування. Як завжди щедро, смачно, оригінально.

Хочеться підкреслити: щоб свято відбулося доклали багато праці, творчості, часу, нервів чимало людей. Велика вдячність оргкомітету, всім, хто причетний.

Завершилися урочисті збори флешмобом колективів Палацу культури. Ще довго не розходилися заводчани: спілкувалися, жартували, танцювали на дискотеці у дзеркальному залі, ділилися враженнями про святковий вечір.

Прочитано 354 раз